Žalia, jauki ir prižiūrėta aplinka sodyboje – tobulų vestuvių garantas

Vestuvės – ypatinga šventė. Išsirinkti šiai progai tinkamiausią vietą – atsakingas šventės planavimo žingsnis. Nuo pasirinktos erdvės savybių priklausys svečių nuotaika, linksmybių galimybės ir net nuotraukos, kuriomis paprastai norime džiaugtis visą likusį gyvenimą. Lietuvoje patogu ir racionalu vestuvių šventei išsinuomoti sodybą. Tačiau kokią sodybą pasirinkti? Natūralu, kad visų pirma pagalvosite apie svečių apgyvendinimą, reikalingus buitinius patogumus ar sodybos vietą. Labai svarbi ir sodybos aplinka. Aptarsime, kodėl renkantis sodybą vestuvių šventei svarbu, kad sodybos aplinka būtų graži ir išpuoselėta

Gamtoje būsite vieni

Ne paslaptis, kad daugelis porų, kurios renkasi sodybą savo vestuvių šventei, nori privatumo ir ramybės. Čia jūsų poilsiui ir linksmybėms netrukdys pašaliniai žmonės, šventės nestebės smalsios akys, todėl galėsite atsipalaiduoti, būti savimi, džiaugtis bendravimu ir pramogomis. Be to, šventės šurmulys netrikdys ir aplinkinių, nes vieninteliai jūsų kaimynai bus medžiai ir pievos. Geriausia rinktis sodybą, kuri būtų atokiau nuo didžiųjų miestų šurmulio, bet kartu ir lengvai pasiekiama pagrindiniais keliais.

Įamžinsite vestuves tobulose fotografijose

Vien buvimas gamtoje jau yra savotiška magija. Virš galvų – begalinė dangaus žydrynė, fone čiulba paukščiai, vakare įsižiebia žvaigždės, kiemą apšviečia mėnulis. Būtent ši aplinkos magija atsispindės jūsų vestuvinėse fotografijose. Tenka pripažinti, kad vestuves švenčiant mieste tokias sąlygas būtų nelengva rasti. Jūsų fotografui nereikės laužyti galvos, nes puikių fotografijų idėjų ir joms tinkančių fonų čia bus apstu, tad jam beliks tik spragsėti fotoaparatu.

Sodybos Maudutis išpuoselėta aplinka

Mėgausitės ežero privalumais

Pasirinkę sodybą ant ežero kranto laimėsite keletą papildomų šventės privalumų. Kadangi tradiciškai vestuvių šventės organizuojamos vasarą, svečiai tikrai įvertins tai, kad greta sodybos tyvuliuoja gaivus ežeras. Jame bus galima pabraidyti basomis, išsimaudyti po aktyvių pramogų, o ką jau kalbėti apie romantišką jaunųjų plaukiojimą valtimi.

Pajusite gamtos grožį ir galią

Vestuvių šventė – tai ne tik dviejų žmonių jungtuvės. Tuo pačiu tai puiki proga atitrūkti nuo kasdienybės, pailsėti kitokioje nei įprasta aplinkoje. Išpuoselėta sodyba ant ežero kranto šiam tikslui idealiai tinka. Vestuvių dalyvių ko gero neišgąsdins net ir blogesnis oras, nes sodybose paprastai visada yra jauki salė, pirtis, sūkurinė vonia ar panašios pramogos. Tokiu atveju už lango siaučianti stichija tik įdomiai papildys šventinę atmosferą. Beje, sodyboje vestuves tinka švęsti ne tik vasarą. Pavasarį šventę pripildys bundančios gamtos žavesys, rudenį – nuostabios mūsų krašto rudens spalvos.

Sodyba prie ežero Maudutis

Šventei nepristigsite erdvės

Švenčiant vestuves sodyboje su dideliu gražiai sutvarkytu kiemu ir sodu galima neriboti svečių skaičiaus ir nesijaudinti, kad suaugusiems įkyrės vaikų žaidimai, o svečiams stigs privatumo ar ramybės. Didelėje kiemo erdvėje kiekvienas galės rasti sau tinkamą vietą – romantišką supamąjį krėslą terasoje, grožėjimąsi žolynais ar pasivaikščiojimą ežero pakrante.

Turėsite galimybes aktyvioms pramogoms

Po sočių valgių, linksmų vestuvinių žaidimų ir kalbų su šampano taure rankoje svečiai paprastai nori pajudėti, pakvėpuoti grynu oru. Kai sodyboje yra didelė veja, sunku atsispirti pagundai pažaisti futbolą, badmintoną ar kitus aktyvius lauko žaidimus. Tai ypač aktualu vaikams, kurie prie stalo ilgai sėdėti nemėgsta ir neradę pramogų ima niurgzti tėveliams, kad šventėje nuobodu.

Vestuvių šventė – tai nepamirštamas gyvenimo įvykis. Pasirinkite savo šventei sodybą, kurioje būtų pakankamai jauku, erdvu, žalia, ir nepasigailėsite savo sprendimo. Ant ežero kranto Žemaitijos nacionaliniame parke įsikūrusi sodyba „Maudutis“ pasižymi visais minėtais privalumais, tad kviečiame čia švęsti nuostabias ir nepamirštamas savo vestuves.

Norite rezervuoti sodybą „Maudutis“ savo tobulai šventei?

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

Vestuvių fotosesija kaimo turizmo sodyboje
Vestuvės Žemaitijoje kaimo ir turizmo sodyboje "Maudutis"