Išankstinė sodybos nuoma vestuvėms – gudriausiųjų sprendimas

Norite švęsti vestuves kaimo turizmo sodyboje ir tikitės, kad šventė bus puiki? Pasirūpinkite sodybos nuoma iš anksto. Nei vienam planuojančiam vestuves nėra smagu, kuomet likus vos kelioms dienoms iki šventės tenka blaškytis ir ieškoti šventei tinkamos vietos ar kardinaliai keisti planus. Taip rizikuojama išsirinkti jaunųjų ir svečių poreikių neatitinkančią sodybą bei visiškai sugadinti sau nuotaiką. Rezervavę sodybą savo vestuvėms likus bent trims ar keturiems mėnesiams iki didžiosios šventės, galėsite ramiai laukti vestuvių dienos ir neišgyvensite jokio streso ar neigiamų emocijų.

Pasirūpinkite sodybos nuoma vestuvėms iš anksto ir pamirškite rūpesčius

Kada geriausiai pradėti dairytis tinkamos sodybos? Turbūt nesuklysime sakydami, jog vos tvirtai apsisprendę ištarti vienas kitam „taip“, galite pradėti domėtis tinkamomis sodybomis. Jei norite vestuves švęsti vasarą – tai ypač aktualu. Apie 90 procentų porų vestuvėms renkasi šiltąjį metų sezoną – nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio. Tad galite puikiai įsivaizduoti, kokio rezervacijų aktyvumo sulaukia sodybos užmiestyje. Sodybos nuoma prie ežero – vienas iš dažniausiai pasirenkamų sprendimų, todėl pirmiausia išgraibstomos būtent tokios vietos ir gali tekti tenkintis sodyba be maudynių.

Žinoma, nepakanka žinoti fakto, jog apsukriausi laimi geriausias vietas. Svarbu nepamesti galvos ir išsirinkti puikiai tinkančią vietą. Geriausia, jei rasite laiko patys nuvykti į sodybą, kurioje norėtumėte švęsti vestuves su šeima ir draugais. Visos sodybos nuotraukose atrodo gražios, tačiau tik apsilankę sodyboje galėsite racionaliai įvertinti jos pliusus ir minusus, numatyti svarbias šventės organizavimo smulkmenas, pasiteirauti sodybos šeimininkų apie visus patogumus bei pramogas. Tokiu būdu apsisaugosite nuo netikėtumų ir prieš vykdami į sodybą su svečiais jausitės gerokai ramiau.

Dar vienas argumentas, kodėl sodybos nuoma turėtų atsidurti jūsų planuojamų darbų sąrašo viršuje, yra tai, jog suradus tinkamą vietą šventei, savaime išsisprendžia dauguma kitų organizacinių klausimų. Neverta pradėti šventės planuoti iš kito galo: ieškoti skaniausių užkandžių gamintojų ar domėtis pramogomis konkrečiame šventei numatytame Lietuvos regione – juk yra didelė tikimybė, jog išsirinkę tinkamą sodybą viską gausite viename paslaugų pakete. Taip natūraliai išsispręs daug svarbių klausimų ir sutaupysite laiko, kurį galėsite skirti kitoms prasmingoms veikloms, pavyzdžiui, tinkamiausios suknelės paieškai.

Didžiausia klaida, kurią daro vestuves planuojantys žmonės, yra nemokėjimas tinkamai suplanuoti laiko. Tai yra visai natūralu, juk vestuvių neplanuojate kasdien. Tik ne vienerių metų patirtį turintys sodybų savininkai gali jus patikinti, jog vos tik ėmęsi sodybos paieškos pamatysite, kad tai nėra labai paprasta ir greita užduotis. Juk vien sodybos apžiūrai turite surasti laiko, o kadangi važiuosite bent dviese, turite kartu suderinti savo darbo grafikus, atsižvelgti į sodybos užimtumą ir kt. Būtent todėl net ir vieno mėnesio iki vestuvių datos gali nepakakti norint suorganizuoti sklandžią šventę.

Skatinimo ieškoti sodybos iš anksto nereikėtų priimti pernelyg rimtai. Mūsų krašte yra išties daug gražių sodybų ir tikėtina, jog dauguma jų šeimininkų pasiūlys jums tinkamą šventei datą. Tačiau svarbu nepamiršti, jog pačios gražiausios ir svečių geriausiai įvertintos sodybos iš tikrųjų yra išgraibstomos anksčiausiai, todėl pradėję planuoti vestuves kuo anksčiau, būsite tikri, jog šventei turėsite pačią patogiausią ir patraukliausią sodybą, iš kurios išsivešite daug teigiamų prisiminimų, gražių fotografijų ir rekomenduosite ją savo bičiuliams, kurie dar tik kalba apie vestuves.

Visuomet laukiame jūsų skambučių ir konsultuojame visais „Maudučio“ sodybos nuomos klausimais, padėdami rasti jums tinkamiausius sprendimus. Susisiekite su mumis dar gerokai iki šventės ir suplanuokime jūsų tobulas vestuves kartu.

Norite rezervuoti sodybą „Maudutis“ savo tobulai šventei?

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

Sodybos nuoma vestuvėms – racionalus pasirinkimas