Pirtis ir sūkurinė vonia – svarbus nuomojamos sodybos privalumas

Bet kuriai gražiai šventei – nepaisant to, ar tai būtų gimtadienis, krikštynos, svarbus jubiliejus, o gal net vestuvės – norisi rasti vietą, kurioje svečiai jaustųsi jaukiai ir galėtų pasilepinti išskirtiniais malonumais. Sodybos nuoma su pirtimi ir sūkurine vonia – puiki idėja, jei siekiate nepamirštamos patirties ir teigiamų akimirkų. Juk šventė, kurioje vien pasyviai sėdima prie stalo, jau seniai nėra jūsų svajonių laisvalaikis. Jei galima laiką praleisti turiningiau, kodėl to nepadarius sodyboje su pirtimi ant ežero kranto.

Sodybos nuoma su pirtimi ir tvenkiniu

Kodėl verta nuomotis sodybą su pirtimi

Jei ieškote savo šventei tinkamos sodybos, rinkitės sodybą, kurioje yra pirtis ir išnaudokite visus jos teikiamus privalumus. Kiekvienas mėgstantis pasikaitinti pirtyje patvirtins, jog šios karščiu paremtos procedūros atgaivina organizmą ir suteikia išskirtinį naujos energijos antplūdį.

Tiems, kurie nemėgsta viešųjų pirčių, nes jaučiasi jose nejaukiai arba turi prisiderinti prie kitiems tinkamos temperatūros ir kaitinimosi įpročių, pirtis sodyboje tampa tikra palaima. Juk čia jus supa tik pažįstami ir artimi žmonės, be to – galite patys numatyti kokiame karštyje norėsite mėgautis pirties malonumais.

Greta malonių potyrių, pirties procedūros pasižymi ir sveikatą gerinančiomis savybėmis. Pirties nuoma pasiteisins šimtu procentų, nes organizmas prakaituodamas išsivalo nuo šlakų, toksinų ir kitų kenksmingų medžiagų. Pakankamai išprakaitavus, sustiprėja organizmo imuninė sistema ir pagerėja kraujas. Pasikaitinus pirtyje atsipalaiduoja raumenys, atsinaujina kūno oda, taip pat pirtis tinka ir širdies kraujagyslių sistemos ligų profilaktikai. Reguliariai kaitindamiesi pirtyje sumažinate insulto riziką, gerokai padidėja fizinio aktyvumo naudą organizmui, o kūnas ir protas tampa budresnis. Po pirties žmogus atsigauna tiek fiziškai, tiek ir psichologiškai, todėl šventės metu ir net keletą dienų po to jaučiamasi žvaliai.

Sodybos nuoma su pirtimi ir sūkurine vonia

Sūkurinė vonia – didelis sodybos privalumas

Maudynės baseine ar ežere yra puiki pramoga, tačiau šventės svečiai tikrai įvertins faktą, jog išnuomotoje sodyboje yra ir sūkurinė vonia. Vandens procedūros tokioje vonioje organizmui tinka tiek vakare, tiek ir ryte. Dienos pabaigoje sūkurinė vonia padės „nusimesti“ nuovargį, atpalaiduos įsitempusius ir nuvargusius raumenis. Ryte vandens procedūros su vandens srautais padės išjudinti sustingusį organizmą ir šventę tęsti žvaliai bei linksmai.

Pastebėta, jog sūkurinės vonios nuramina ir pagilina kvėpavimą, tad būdami sodybos gamtoje dar geriau išnaudosite neišsemiamus gryno oro rezervus. Maudymasis sūkurinėje vonioje – tai savotiškas masažas, todėl iš karto pajusite pagerėjusią kraujotaką ir didelį bendrą žvalumą. Kūną masažuojant vandens srovėmis, pagerėja širdies darbas, taip pat tokios procedūros labai tinka žmonėms su pernelyg dideliu kraujo spaudimu, procedūros teigiamą poveikį turi ir vyresnio amžiaus žmonėms.

Maudytis sūkurinėje vonioje naudinga, jei neseniai patyrėte traumą, jei vargina tokie negalavimai kaip sąnarių skausmai ar įvairūs raumenų uždegimai. Be masažinių vonių gyvenimo neįsivaizduoja sportininkai ir žmonės, siekiantys padailinti savo kūno linijas. Nuolatos įtemptame dienos grafike sunku rasti laiko tokiam pasilepinimui, todėl sodybos nuoma su sūkurine vonia – tai ne tik linksmas laiko praleidimo būdas, bet ir didelė nauda sveikatai.

Sodyba „Maudutis“ puikiai atitinka visus minėtus privalumus. Čia jūsų laukia patraukli ir patogi rusiška pirtis bei moderni kelių žmonių kompanijai tinkanti sūkurinė vonia. Pasikaitinę pirtyje galėsite iš karto atsigaivinti prie pat pirties komplekso esančiame tvenkinyje, į kurį galima nulipti laipteliais ar šokti tiesiai nuo lieptelio. Tame pačiame pastate svečių lauks patogi ir švari nakvynė, jauki pokylių salė, kurioje telpa žmonių kompanija iki 20-ies asmenų. Maudučio ežero panorama visuomet galėsite pasigrožėti erdvioje terasoje, o vaikų lauks dideli prižiūrėtos vejos plotai. Planuokite savo šventę mūsų sodyboje ir maksimaliai išnaudokite mūsų siūlomas erdves ypatingai šventei.

Norite rezervuoti sodybą „Maudutis“ savo tobulai šventei?

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

Sodybos nuoma vestuvėms – racionalus pasirinkimas