Sodybos nuoma vestuvėms – racionalus pasirinkimas

Mieste praleidžiame didžiąją savo gyvenimo dalį. Čia įprastai dirbame, mokomės, įprasminame savo laisvalaikio valandas ir susitinkame su draugais. Tad išskirtinės šventės planavimas miesto šurmulyje tampa eiline pilka rutina, kuri nebedžiugina. Tikriausiai tai ir yra bene pagrindinė priežastis, kodėl planuodamos vestuves poros šiandien vis dažniau savo šventei pasirenka kaimo turizmo sodybas. Šventė užmiestyje prie gražaus ežero – tai fizinė ir dvasinė atgaiva, ramybė ir laisvė, puikios galimybės prasmingai veiklai bei bendravimui. Vis dar atrodo kitaip? Pateiksime daugiau svarių argumentų.

Sodybos nuoma vestuvėms – racionalus pasirinkimas

Daug pramogų vienoje vietoje

Sodybos nuoma vestuvėms patraukli tuo, jog sodyboje sutelpa daug įvairių pramogų. Jei planuojate vestuves mieste, jums gali tekti šventinę vakarienę valgyti viename miesto gale, lepintis pirtelėje jau kitur, o puikios vietos fotografijoms ar pasivaikščiojimams ieškoti vėl naujoje vietoje. Kaimo sodyboje viskas kitaip. Čia pat rasite ir puikią panoramą, ir maudynes šiltame ežere, ir pirtelę ar erdvią salę šokiams, o kartu jūsų lauks ir paruoštos vaišės. Be to, nereikės jaudintis, kad šventės nuotraukos bus nepavykusios, juk vaizdas aplink – lyg iš atviruko.

Kaimo sodyboje – viskas, ko reikia

Argumentas, jog vestuvių užmiestyje planuoti neverta, nes ten nerasite tinkamų patogumų, jau seniai yra atgyvenęs. Šiuolaikinėse puikiai išplanuotose kaimo turizmo sodybose rasite viską, ko gali prireikti puikiai šventei: patogią ir švarią nakvynę, dušo kabinas, virtuvę maisto ruošimui ir šeimininkės jau paruoštas vaišes bei kitus patogumus. Šis veiksnys teigiamai atsiliepia ir šventės biudžetui – už visas paslaugas mokate sodybos šeimininkams, kuriems viskuo pasirūpinti nebus sudėtinga, todėl jie galės jums pasiūlyti labai patrauklią kainą.

Gamtas ir grynas oras - Vestuvių šventė organizuojama ne kasdien, tad nusprendę linksmintis gamtoje tikrai nesigailėsite.

Gamta ir grynas oras

Vienas iš svarbių veiksnių savo išskirtinėms vestuvėms pasirinkti kaimo turizmo sodybą – tai galimybė pabūti gražioje gamtoje ir pakvėpuoti grynu oru. Kasdien matydami tik pilkokas miesto gatves ir mūrus, kvėpuodami ne visuomet švariu oru – išsiilgstame poilsio gamtoje. Vestuvių šventė organizuojama ne kasdien, tad nusprendę linksmintis gamtoje tikrai nesigailėsite.

Ne vien pasyvios pramogos

Faktas, jog sodyboje tarp miškų rasite ramybę, dar nenurodo, jog čia nėra vietos aktyvioms ir net ekstremalioms pramogoms. Čiuožimas lynu virš ežero, draugiškos futbolo ar krepšinio varžybos su draugais, žvejyba – visas šias idėjas galėsite įgyvendinti užmiestyje per savo vestuves. Tokios pramogos patiks jauniesiems ir neleis nuobodžiauti jų svečiams.

Sodyboje smagu visiems

Į vestuves įprastai susirenka labai įvairaus amžiaus ir skirtingus poreikius turintys svečiai. Tikėtina, jog šventėje bus bent kelios šeimos su mažais vaikais, dalyvaus paaugliai, suaugusieji ir vyresnio amžiaus žmonės. Laimei, gamtos apsuptyje visi be išimčių jaučiasi gerai. Vaikams sodyboje yra kur pabėgioti, vyresni žmonės gali ramiai vaikštinėti ežero pakrante, o jei kompanijoje yra daug jaunimo – gali nesivaržydami pramogauti, kalbėtis ar mėgautis sūkurine vonia.

Šventė gamtoje – privatesnė

Gražiai pasipuošę jaunieji, daug fotoaparato blyksčių, gėlių ir šurmulio – visa tai traukia praeivių akį. Jei norite savo šventei suteikti privatumo ir jaukumo, vestuvių puota sodyboje – tinkamas sprendimas. Galėsite mažiau rūpintis, kaip atrodote aplinkiniams, ir mėgautis tik brangiausių žmonių kompanija. Šis argumentas itin aktualus žmonėms, kurie visuomenėje yra žinomi ir sulaukia papildomo dėmesio. Sodyboje jūsų šventė priklausys tik jums.

Suplanuokite savo vestuvių šventę „Maudučio“ sodyboje ir įsitikinsite, jog mūsų žodžiai nėra tušti. Nesigailėsite, jog miesto smogą iškeitėte į miško orą, o teigiami įspūdžiai jums dar ilgai primins apie čia smagiai praleistas akimirkas, todėl nekantraudami lauksite vestuvių metinių, kad galėtumėte vėl sugrįžti.

Norite rezervuoti sodybą „Maudutis“ savo tobulai šventei?

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

Sodybos nuoma vestuvėms – racionalus pasirinkimas